Стр. 10 - P

Упрощенная HTML-версия

10
Перешлюга Дмитро
с. Товсте, Скалатського повіту............................................................................... 295
Перун Федір Степанович
с. Чернилів, Яворівського повіту........................................................................... 296
Петрина Мирослав Антонович
м. Стрий.................................................................................................................... 298
Петришин Володимир Михайлович
с. Угнів, Рава-Руського повіту ............................................................................... 300
Пилип’юк Прокіп Сидорович (Федорович)
м. Ківерці, Луцького повіту.................................................................................... 302
Повзанюк Володимир Дмитрович
м. Львів ..................................................................................................................... 303
Погода Михайло
с. Комарів, Сокальського повіту ............................................................................ 304
Полівка Володимир Гілярійович
с. Угринів, Бережанського повіту.......................................................................... 305
Поух Іван Васильович
м. Перемишль........................................................................................................... 306
Притуляк Денис-Богдан Миколайович
м. Сколе, Стрийського повіту ................................................................................ 307
Пришляк Ярослав Степанович
м. Миколаїв, Жидачівського повіту ...................................................................... 312
Прокопович Любомир-Лонгін Миколайович
м. Рогатин ................................................................................................................. 316
Процишин Федір Миколайович
с. Настасів, Тернопільського повіту...................................................................... 317
Р
Рачинський Михайло Миколайович
с. Ульгівці, Рава-Руського повіту .......................................................................... 320
Рибак Норберт
м. Монастириська, Бучацького повіту .................................................................. 322
Рибачок Роман Михайлович
м. Львів ..................................................................................................................... 323
Рибчук Богдан Ілліч
м. Городенка, Городенківського повіту ................................................................ 324
Ривак Василь Степанович
м. Львів ..................................................................................................................... 326
Річинський Арсен Васильович
м. Володимир-Волинський, Луцького повіту....................................................... 327
Роговський Володимир Степанович
с. Смиківці, Тернопільського повіту ..................................................................... 329
Роїк Василь Олексійович
с. Облазниця, Жидачівського повіту ..................................................................... 330
Романюк Антон
с. Глиняни, Перемишльського повіту ................................................................... 335
Романюк Ярослав Григорович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 336