Стр. 11 - P

Упрощенная HTML-версия

11
Рудакевич Остап (Осип) Петрович
м. Золочів, Львівського воєводства ....................................................................... 337
Рущак Михайло
с. Новики, Збаразького повіту................................................................................ 338
С
Савчак Дмитро Олексійович
с. Ямниця, Станіславського повіту........................................................................ 340
Савчак Михайло Васильович
с. Ямниця, Станіславського повіту........................................................................ 343
Сагайдачний Петро
м. Бережани .............................................................................................................. 345
Сайко Ярослав Володимирович
с. Раків, Долинського повіту .................................................................................. 346
Саноцький Петро Антонович
с. Тартаків, Сокальського Повіту .......................................................................... 350
Сень Євген Несторович (Степанович)
с. Ощів, Довгобичівського повіту.......................................................................... 352
Серветник Євгеній Романович
м. Клевань, Луцького повіту .................................................................................. 354
Синицький Мартин
м. Радехів, Львівського повіту ............................................................................... 355
Скоп’юк Микола Володимирович
м. Луцьк .................................................................................................................... 356
Скоропад Олексій Андрійович
с. Дермань, гміна Мізоч, Здолбунівського повіту ............................................... 359
Скропка Олексій Федорович
с. Звертів, Жовквівського повіту ........................................................................... 361
Совик Степан Миколайович
с. Свидниця, Яворівського повіту.......................................................................... 362
Сомчинський Сергій Сидорович
м. Ковель .................................................................................................................. 365
Старух Богдан
м. Бережани .............................................................................................................. 367
Старух Ярослав Тимофійович
м. Львів ..................................................................................................................... 368
Стець Роман Федорович
м. Городок Ягеллонський ....................................................................................... 369
Сушко Василь Іванович
с. Сулимів, Жовквівського повіту ......................................................................... 371
Сушко Степан Іванович
с. Сулимів, Жовквівського повіту ......................................................................... 372
Т
Тесля Іван Якович
м. Львів .................................................................................................................... 375
Тимчій Володимир Іванович
с. Грабовець, Стрийського повіту.......................................................................... 376
Топорович Михайло
с. Чернихівці, Збаразького повіту.......................................................................... 378