Стр. 12 - P

Упрощенная HTML-версия

12
Тучак Василь Васильович
с. Великі Дорогостаї, Дубнівського повіту........................................................... 379
Тюшка Йосип Васильович
м. Львів ..................................................................................................................... 380
Ф
Фарина Петро Іванович
с. Ксаверівка, Сокальського повіту ....................................................................... 382
Федак Володимир Миколайович
гміна Вільча, Перемишлянського повіту .............................................................. 383
Федевич Володимир Васильович
м. Львів ..................................................................................................................... 384
Федорович Юрій Карольович
с. Більче, Дрогобицького повіту ............................................................................ 385
Філіма Петро Онуфрійович
с. Купчинці, Тернопільського повіту .................................................................... 386
Філінський Богдан Володимирович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 388
Х
Халупінка Роман Іванович
м. Тлумач.................................................................................................................. 391
Харамбура Семен Гаврилович
м. Яворів ................................................................................................................... 393
Ч
Чопик Микола.......................................................................................................... 395
Ц
Цап Степан Степанович
м. Городок Ягеллонський ....................................................................................... 397
Цвікула Феодосій Семенович
с. Нусьмиця, Сокальського повіту......................................................................... 398
Церкевич-Яковлєв Костянтин Тарасович
м. Варшава................................................................................................................ 400
Цибик Богдан-Євгеній Богданович
м. Коломия ............................................................................................................... 402
Ш
Шевчук Ярослав Іванович
с. Смереківці, Горлицького повіту ........................................................................ 405
Шерстило Богдан Іванович
с. Сулимів, Жовквівського повіту ......................................................................... 407
Шмігель Василь Іванович
м. Рогатин ................................................................................................................ 409
Штикало Дмитро Лукич
м. Львів ..................................................................................................................... 412
Шухевич Роман Йосипович
м. Львів ..................................................................................................................... 413
Щ
Щирба Юліан Йосипович
с. Венгерка, Ярославського повіту ........................................................................ 417
Я