Стр. 3 - P

Упрощенная HTML-версия

3
Зміст
Список скорочень
................................................................................................... 14
Передмова
................................................................................................................ 15
А
Атаманюк Микола Михайлович
с. Мишин, Коломийського повіту.......................................................................... 25
Б
Базилевич Роман
м. Гданськ ................................................................................................................ 30
Балей Петро Несторович
с. Ощів Довгобицький, Грубешівського повіту ................................................... 32
Барабаш Григорій Іванович
с. Конюхів, Стрийського повіту ............................................................................ 34
Баран Василь Васильович
с. Поздимир, Сокальського повіту......................................................................... 37
Баран Федір
м. Перемишляни ...................................................................................................... 38
Бас Гордій Григорович
Олександрівка, Костопільського повіту ............................................................... 39
Башук Петро Іванович
с. Пивовщизна, Сокальського повіту .................................................................... 40
Бенюк Іван Семенович
с. Остобуж, гміна Бюкенталь, Рава-Руського повіту........................................... 41
Березовський Костянтин Амвросійович
м. Львів ..................................................................................................................... 43
Березюк Іван Михайлович
с. Желдець, Жовквівського повіту......................................................................... 46
Бігун Микола Степанович
с. Журавно, Жидачівського повіту ........................................................................ 48
Бійовський Гнат Михайлович
м. Львів ..................................................................................................................... 50
Білосюк Павло Євменович
с. Іванківці, гміна Білозірка, Кременецького повіту............................................ 51
Бжеський Роман Степанович
м. Кременець ............................................................................................................ 53
Богачевський Омелян Сильвестрович
м. Рава-Руська .......................................................................................................... 54
Боднарук Юліан Григорович
м. Львів ..................................................................................................................... 56
Бойко Іван Лукич
с. Тартаків, Сокальського повіту ........................................................................... 57
Боринець Андрій Михайлович
с. Майдан, Надвірнянського повіту....................................................................... 58