Стр. 4 - P

Упрощенная HTML-версия

4
Борис Володимир Семенович
м. Яворів ................................................................................................................... 60
Боровець Тарас Дмитрович
м. Рівне ..................................................................................................................... 61
Брик Михайло Васильович
с. Любеля, Жовквівського повіту ......................................................................... 64
Бурачок Петро
м. Броди .................................................................................................................... 65
Бусел Олександр Григорович
м. Клевань, Рівненського повіту ............................................................................ 66
В
Ваврук Василь Олександрович
с. Себечів, Львівського повіту ............................................................................... 69
Валько Дмитро Онуфрійович
с. Ямниця, Станіславського повіту........................................................................ 70
Вельган Роман
м. Золочів.................................................................................................................. 71
Вербенець Микола Володимирович
с. Дальні Береги, Леського повіту ......................................................................... 72
Вишневський Сергій Аполінарійович
м. Луцьк .................................................................................................................... 74
Вітошинський Борис-Мирон Миронович
м. Перемишль........................................................................................................... 75
Вітрик Павло Петрович
м. Ковель .................................................................................................................. 78
Войтович Петро
с. Виганка Горішня, Чортківського повіту ........................................................... 80
Возняк Михайло Костянтинович
с. Лучиці, Сокальського повіту.............................................................................. 81
Волошин-Березюк Ростислав Романович
м. Львів ..................................................................................................................... 82
Врецьона Євген Омелянович
м. Винники, Львівського повіту............................................................................. 84
Г
Гасин Олексій Іванович
с. Конюхів, Стрийського повіту............................................................................. 87
Гадьо Володимир Степанович
м. Жовква.................................................................................................................. 92
Ганачевський Осип
с. Раї, Бережанського повіту .................................................................................. 94
Гашкевич Володимир Іполітович
с. Кримне, Камінь-Каширського повіту................................................................ 95
Генгало Павло
м. Перемишль........................................................................................................... 96
Герич Юрій Васильович
с. Ліщина, Бібрського повіту.................................................................................. 97
Германович Михайло Андрійович
м. Бережани .............................................................................................................. 98