Стр. 5 - P

Упрощенная HTML-версия

5
Гижа Михайло Маркович
с. Висова, Горлицького повіту ............................................................................... 99
Гладкий Ярослав Семенович
м. Львів ..................................................................................................................... 101
Голояд Мирослав
с. Теклівка, Скалатського повіту ........................................................................... 102
Голуб Іван Станіславович
м. Станіслав.............................................................................................................. 103
Горбовий Володимир Григорович
м. Долина.................................................................................................................. 104
Горбовий Ярослав Йосипович
м. Долина.................................................................................................................. 110
Гоцький Володимир Броніславович
м. Кременець ............................................................................................................ 116
Гошовський Богдан
м. Золочів.................................................................................................................. 119
Грабець Омелян ....................................................................................................... 120
Гринів Володимир
м. Теребовля............................................................................................................. 121
Грицай Дмитро Михайлович
м. Львів ..................................................................................................................... 122
Грицуляк Йосип Васильович
м. Станіслав.............................................................................................................. 124
Грицуляк Пантелеймон Іванович
с. Барич, Перемишльського повіту........................................................................ 125
Гут Володимир
с. Смолин, Рава-Руського повіту ........................................................................... 127
Д
Данилюк Павло Іванович
м. Клевань, Рівненського повіту ............................................................................ 129
Данчевський Андрій Федорович
с. Надітичі, Жидачівського повіту......................................................................... 130
Дейчаковський Богдан Дмитрович
м. Ямниця, Станіславського повіту ....................................................................... 132
Демкович-Добрянський Антоній
с. Шопки, Перемишлянського повіту.................................................................... 134
Демчина Григорій Степанович
м. Жовква.................................................................................................................. 135
Дерлиця Остап Миколайович
с. Витвиця, Долинського повіту ............................................................................ 136
Дибайло Володимир
м. Львів ..................................................................................................................... 138
Дідора Богдан Дмитрович
с. Завалів, Підгаєцького повіту .............................................................................. 139
Дзюмюк Іван Пантелеймонович
с. Милуші, Луцького повіту ................................................................................... 141
Дмуховський Іван Ілліч
с. Сулимів, Жовквівського повіту ......................................................................... 142