Стр. 6 - P

Упрощенная HTML-версия

6
Долинюк Іван
с. Кадлубиськ, Бродівського повіту ...................................................................... 143
Драган Євстахій Михайлович
м. Борислав, Дрогобицького повіту....................................................................... 144
Дражневський Олександр
м. Чортків ................................................................................................................. 145
Дроздзюк Захар Пилипович
м. Ківерці, Луцького повіту ................................................................................... 146
Є
Єпік Микола Герасимович
Олександрівка, Костопільського повіту ............................................................... 148
Ж
Желем Іван Петрович
с. Ропиця-Руська, Горлицького повіту.................................................................. 150
З
Зарицький Роман Михайлович
м. Борислав, Дрогобицького повіту....................................................................... 153
Зданевич Володимир Михайлович
с. Горинка, Любачівського повіту ......................................................................... 154
Зубик Михайло Іванович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 155
І
Іваницький Роман Іванович
м. Брест ..................................................................................................................... 158
Іванчук Адріан
м. Струсів, Теребовлянського повіту ................................................................... 160
Іванонько Василь Іванович
м. Львів ..................................................................................................................... 161
К
Канада (Канадюк) Іван Терентійович
м. Садовська Долина, Торчинська гміна, Луцького повіту ................................ 163
Кархут Василь Володимирович
м. Кременець ............................................................................................................ 165
Качмар Михайло Григорович
с. Старява, Мостиського повіту ............................................................................. 166
Керничний Володимир
м. Тернопіль ............................................................................................................. 168
Кисіль Андрій Архипович
с. Дермань, Здолбунівського повіту ...................................................................... 169
Кінаш Ілля
м. Тернопіль ............................................................................................................. 170
Клим Павло Васильович
с. Старий Мізунь, Долинського повіту ................................................................. 171
Климишин Степан Дмитрович
м. Львів .................................................................................................................... 177
Климів Григорій Степанович
с. Сілець, Сокальського повіту .............................................................................. 180