Стр. 7 - P

Упрощенная HTML-версия

7
Климів Іван Степанович
с. Сілець, Сокальського повіту .............................................................................. 181
Клос Роман Григорович
м. Луцьк .................................................................................................................... 182
Ковальський Роман Хомович
с. Отинія, Тлумацького повіту ............................................................................... 184
Козак Іван Федорович
с. Угнів, Рава-Руського повіту ............................................................................... 187
Кок Володимир Іванович
м. Львів ..................................................................................................................... 189
Колодій Василь Петрович
м. Перемишль........................................................................................................... 190
Кордуба Фелікс
м. Тернопіль ............................................................................................................. 192
Кордуба Хома Петрович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 193
Коржан Михайло Матвійович
м. Львів ..................................................................................................................... 195
Корнелюк Ігор Іванович
м. Ківерці, Луцького повіту.................................................................................... 196
Король Іван Омелянович
м. Калуш ................................................................................................................... 198
Кос Микола Тимкович
с. Старий Мізунь, Долинського повіту ................................................................. 199
Косарчина Микола
с. Нагірянка, Бучацького повіту............................................................................. 202
Котис Мирослав Володимирович
с. Ульвівок, Сокальського повіту .......................................................................... 203
Кравців Богдан Миколайович
м. Львів ..................................................................................................................... 204
Кравців Михайло Миколайович
м. Стрий.................................................................................................................... 205
Кривчинюк Петро Федорович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 207
Крайник Євстахій Михайлович
с. Іванківці, Леського повіту .................................................................................. 209
Криська Іван Васильович
м. Борислав............................................................................................................... 210
Крохмалюк Василь
с. Підгайчики, Зборівського повіту ....................................................................... 211
Крук Федір Семенович
с. Шарпанці, Сокальського повіту......................................................................... 212
Кручовий Юліан
с. Велика Березовиця, Тернопільського повіту.................................................... 213
Кудра Нікіфор Кирилович
с. Степань, Костопільського повіту....................................................................... 214
Кудра Олександр Миколайович
с. Степань, Костопільського повіту....................................................................... 215