Стр. 8 - P

Упрощенная HTML-версия

8
Кукіль Іван Григорович
с. Гребінці, Жовквівського повіту ......................................................................... 216
Кулинич Мирон Олександрович
м. Яворів, Яворівського повіту .............................................................................. 218
Кульчицький-Гут Роман Юзефович
м. Львів ..................................................................................................................... 220
Кунанець Володимир Дмитрович
с. Наконечне, Яворівського повіту ........................................................................ 221
Куц Олександр Іванович
м. Луцьк .................................................................................................................... 223
Л
Ласійчук Микола Григорович
м. Львів ..................................................................................................................... 225
Ласка Михайло
м. Красне, Золочівського повіту ............................................................................ 227
Левицький Ростислав-Роман Олександрович
с. Олесько, Золочівського повіту........................................................................... 228
Левчук Іван Кіндратович
м. Львів ..................................................................................................................... 230
Логін Ярослав Михайлович
с. Байківці,Тернопільського повіту ....................................................................... 232
Лопачак Роман Ілліч
м. Львів ..................................................................................................................... 234
Ляшкевич Володимир Степанович
м. Познань ................................................................................................................ 236
М
Макар Володимир Львович
с. Потужинці, Сокальського повіту ....................................................................... 238
Маляр Петро Федорович
с. Зашковичі, Городок Ягеллонського повіту ...................................................... 239
Маслак Ярослав-Іван Степанович
м. Львів ..................................................................................................................... 240
Матла Омелян-Мирон Антонович
м. Львів ..................................................................................................................... 242
Мацик Іван-Володимир Васильович
м. Луцьк .................................................................................................................... 244
Мерцало Олексій Васильович
с. Бартатів, Городок Ягеллонського повіту .......................................................... 246
Мигович Петро Петрович
м. Калуш ................................................................................................................... 247
Микита Дмитро Андрійович
м. Перемишль........................................................................................................... 248
Мирович Роман Гнатович
с. Рожнятів, Долинського повіту ........................................................................... 249
Михайлишин Дмитро Миколайович
с. Орхів, гміни Домачево, Брестського повіту ..................................................... 250
Михалевський Богдан-Маркіян Іванович
м. Коломия ............................................................................................................... 251