Стр. 9 - P

Упрощенная HTML-версия

9
Мілянич Михайло-Опанас Миколайович
м. Львів ..................................................................................................................... 253
Мітрінга Іван-Фадєй Матвійович
с. Берездівці, Бібрського повіту ............................................................................. 254
Мончук Василь
с. Литвинів, Підгаєцького повіту........................................................................... 260
Мочульський Степан Іванович
м. Миколаїв, Жидачівського повіту ...................................................................... 261
Мриглод Іван Олексійович
с. Розвадів, Жидачівського повіту ......................................................................... 263
Мурій Богдан Васильович
м. Тернопіль ............................................................................................................. 265
Н
Небожук Володимир Іванович
м. Сокаль .................................................................................................................. 267
Небожук Федір Іванович
м. Сокаль .................................................................................................................. 268
Новак Семен Іванович
с. Даничів, Рівненського повіту ............................................................................. 269
О
Оленчак Федір Андрійович
с. Почапи, Золочівського повіту ............................................................................ 272
Онищук Євген Фадєйович
м. Коломия ............................................................................................................... 274
Опришко Микита Дмитрович
с. Грабовець, Стрийського повіту.......................................................................... 276
Охримович Василь
с. Дичків, Тернопільського повіту......................................................................... 280
Ошитко Іван Васильович
м. Рогатин ................................................................................................................. 281
П
Павлишин Йосип
м. Тернопіль ............................................................................................................. 284
Паладійчук Роман Степанович
м. Львів ..................................................................................................................... 285
Панас Федір Юрійович
с. Лежанівка, Скалатського повіту ........................................................................ 287
Парапоняк Михайло Петрович
с. Ставчани, Городок Ягеллонського повіту ........................................................ 289
Пастушенко Василь
с. Шили, Збаразького повіту .................................................................................. 290
Патковський Роман
м. Красне, Золочівського повіту ............................................................................ 291
Пашковський Богдан-Володимир
м. Бережани .............................................................................................................. 292
Пеленський Любомир-Йосип Дмитрович
м. Варшава................................................................................................................ 293